Płace

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś już w tym zakresie doświadczony, z pewnością zależy Ci na ograniczaniu kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa.


Dzięki temu możesz zwiększać nakłady na poszerzanie usług czy asortymentu swojej firmy i inne tego typu działania.


Istnieje wiele różnych sposobów na oszczędności w przedsiębiorstwie. Wśród nich znajduje się między innymi ograniczenie kosztów, związanych ze sprawami płacowymi. Jak to zrobić?


Nic prostszego – zgłoś się do naszego Biura w Szczecinie i zapytaj o usługi rachunkowe.


Polecamy bowiem kompleksową pomoc w przypadku prowadzenia pełnej dokumentacji płacowej. Niewątpliwym atutem naszej propozycji jest dopasowanie jej zakresu do potrzeb danego klienta.


W zależności od preferencji danej firmy, oferujemy:

  • kalkulację oraz naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz kadry zarządzającej,
  • obsługę list płac – sporządzanie oraz raporty,
  • załatwianie spraw z innymi instytucjami, takimi jak chociażby ZUS, Urząd Skarbowy, PFRON i innych,
  • wystawianie dla pracowników informacji o wypłatach, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • doradztwo i pomoc podczas kontroli z ramienia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy czy Urzędu Skarbowego,
  • i wiele innych.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Biuro Rachunkowe, które prowadzimy, umożliwia prowadzenie pełnej księgowości danej firmy, a dodatkowo doradztwo w zakresie świadczonych usług. Korzystając z naszej pomocy, nie musisz powoływać do istnienia działu księgowości w Twojej firmie, a co za tym idzie, nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników oraz gospodarować co najmniej jedno pomieszczenie na stworzenie działu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że oddając w ręce naszego Biura Rachunkowego księgowość Twojej firmy, zupełnie nie musisz przejmować się tym, czy wszystko jest zrobione prawidłowo i na czas – zawsze dotrzymujemy wszystkich niezbędnych terminów.

Jeśli więc chcesz zaoszczędzić i być spokojny, że księgowość Twojej firmy jest prowadzona na najwyższym poziomie – zgłoś się do naszego Biura Rachunkowego w Szczecinie i przedstaw nam swoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że wspólnie ustalimy plan działania.Zawsze dbamy

O naszego klienta

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska | NIP: 8512009451, REGON: 811793375
al. Bohaterów Warszawy 89/U3 70-343 Szczecin, woj. zachodniopomorskie | tel. kom.: 791-147-779, e-mail: agabraku@tlen.pl micra@ksiegowyszczecin.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone